sobota, 9 marca 2013

Eveline 8w1 total action

Dzisiejszy post poświęcimy poradom dotyczącym paznokci. Pewnie niejedna z Was ma problemy z łamiącymi się, kruchymi czy też rozdwajającymi się paznokciami… My również borykałyśmy się z tym przypadkiem. Możemy śmiało napisać w czasie przeszłym, gdyż od jakiegoś czasu zaczęłyśmy używać niepozornej, bo bardzo taniej odżywki do paznokci. Właściwie to jedna z nas, poleciła tej drugiej no i tak oto zebrałyśmy dość duże grono dziewczyn. Początkowo były to nasze mamy, później przeszło na koleżanki i znajome. Różnica jest znacząca, a my śmiało możemy polecić ten produkt.
Eveline Cosmetics 8w1 Total Action możecie znaleźć w różnego rodzaju drogeriach. My osobiście polecamy Rossmann, gdzie możecie ją znaleźć w cenie 10/ 11 złotych. Cena jest bardzo przystępna, a odżywka starcza na bardzo długi okres czasu. Zasada jest taka, że produkt stosujemy przez cztery dni, dzień w dzień dodając po jednej warstwie odżywki. Piątego dnia zmywamy paznokcie zmywaczem i ponownie rozpoczynamy czterodniową sesję. Różnice zauważycie bardzo szybko, bo samo pomalowanie paznokci, daje nam już przyjemny kremowy kolor płytki. Pamiętajcie jednak aby przed zastosowaniem odżywki po raz pierwszy, ładnie spiłować paznokcie, gdyż właśnie wtedy będą bardzo ładnie rosły.
Niestety naszych efektów w pełni nie możemy przedstawić, gdyż nie posiadamy zdjęć przed stosowaniem odżywki. Jednak były to paznokcie kruche i rozdwajające się. Właściwie nigdy nie mogłyśmy zapuścić wymarzonej długości, gdyż któryś z paznokci się złamał. Teraz na szczęście jest to możliwe i śmiało możemy pokazywać nasze PAZURKI :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Peace & Love