środa, 20 marca 2013

Walking in a Winter Wonderland!


Jako że to nasze blogowe początki obie obawiałyśmy się, że wstawimy tu kilka postów których i tak nikt nie przeczyta i nasz małe dzieło przestanie istnieć. Pomyślałyśmy więc, że początkowo nie będziemy się ujawniać, a nasz blog pozostanie owiany lekką tajemnicą.. Widząc, że przez ten stosunkowo krótki czas jednak kilka osób do nas zagląda stwierdziłyśmy, że chyba czas aby się przedstawić...

A więc TAK! Jesteśmy dwie: Marta ( dzisiejsze zdjęcia) i Ela. Właściwie możemy tutaj zdradzić, że łączy nas nie tylko ten blog ale i więzy krwi- jesteśmy kuzynkami.. I tak oto w naszych głowach w pewien bardzo spontaniczny sposób, bo przy piwku w jednej z Wrocławskich knajp zrodził się pomysł na tego bloga..

Obie jesteśmy studentkami Szczecińskiej Architektury i obie, tak jak pewnie większość młodych dziewczyn interesujemy się modą. Na naszym blogu znajdziecie również sporo zdjęć dotyczących inspiracji. Generalnie uwielbiamy ładne zdjęcia! Jeżeli chodzi o nasze kreacje, wychodzą one z naszej głowy, lubimy próbować, ale z pewnością trzymamy się swojego stylu!

Liczymy, że wraz z waszymi wejściami tutaj pojawią się jakieś komentarze, bo jest to jednak dość ważna sprawa. Chciałybyśmy wiedzieć co wam się tutaj podoba, a za czym nie przepadacie.

Ps. ZIMO UCIEKAJ JUŻ! :)


5 komentarzy:

 1. Fajnie Marta ,że w końcu pokazałaś swoją buzię. Teraz o wiele przyjemniej ogląda się waszego bloga. Czekamy na Elę.Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie sobie dziewczyny radzicie :) początki są zawsze trudne ale widać, że macie smykałkę do komponowania ciekawych zestawień ubrań. Tak trzymać! Dostrzegam zacięcie artystyczne i znajomość najnowszych trendów modowych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mi się Podoba twoje paznokcie!;)

  OdpowiedzUsuń
 4. można u powiedz mi gdzie kupiłaś tę koszulkę?

  OdpowiedzUsuń

Peace & Love